Klamka Aprile Magnolia Q 5S

Nowy produkt

Producent
APRILE
APRILE

225,50 zł

Negocjuj cenę

Opis

Producent APRILE
Typ produktu komplet klamek (klamka/klamka)
Wersja na rozecie kwadratowej
Zastosowanie do drzwi wewnętrznych
Wymiary [S/W] 52/52 mm
Kolor chrom polerowany, szczotkowany oraz czarny

Więcej informacji

Nowoczesny design oraz funkcjonalność - to podstawowe cechy, którymi powinny wyróżniać się wysokiej jakości klamki wewnętrzne. Doskonałym tego przykładem są okucia metalowe produkowane przez włoską markę APRILE. Charakteryzują się one bowiem nie tylko niepowtarzalnym stylowym wykończeniem, lecz również bezawaryjnością, co wynika z wysokiej jakości i precyzji ich wykonania.

Klamki drzwiowe APRILE na rozecie kwadratowej posiadają nowoczesny mechanizm, na jaki składają się dwie metalowe sprężyny samopoziomujące, a ich rękojeść na stałe została zespolona z nakładkami. Wraz z masywną konstrukcją adapterów wewnętrznych zapewnia on wieloletnią sprawność i funkcjonalność okuć. Klamki te doskonale sprawdzą się w domach, mieszkaniach, a także lokalach użytkowych i biurach nadając ich wnętrzu niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru.

Nienaganny wygląd to jeden z wyróżników okuć APRILE na szyldzie okrągłym, które mogą występować w różnych kształtach oraz w różnych wariantach kolorystycznych.


MAGNOLIA R | Subtelna gra form.

Harmonijnie łączy inspiracje geometrią koła i kwadratu. Środek ciężkości został przeniesiony ku górze, co daje efekt smukłej i lekkiej w odbiorze formy. Design Magnolii wypracowano z myślą o klientach ceniących wyrafinowany, lecz wyważony styl.

W komplecie otrzymują Państwo:

  • para klamek na rozecie kwadratowej 5 mm - lewą i prawą; zespoloną z metalowymi nakładkami,
  • trzpień o wymiarach 8 x 8 mm,
  • 2 śruby przelotowe,
  • dwa metalowe mechanizmy drzwiowe (adaptery),
  • oraz dwie śruby imbusowe z kluczem imbusowym.


Klamki dedykowane są do drzwi wewnętrznych o maksymalnej grubości 44mm. W naszej ofercie znajdują się cztery wersje kolorystyczne tego okucia: odcień chrom polerowany, szczotkowany oraz czarny.

W przypadku większych grubości drzwi prosimy o kontakt w celu sprawdzenia, czy możemy przygotować dla Państwa specjalny zestaw montażowy.

Produkt nowy, gwarancja producenta 24 miesiące.

10 innych produktów w tej samej kategorii: