Klamka Tupai 2254 Q

Nowy produkt

Producent
TUPAI
TUPAI

256,52 zł

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Wysoka precyzja oraz nienaganny wygląd - to dwie główne cechy, którymi wyróżniają się produkty portugalskiej marki TUPAI, która od lat zajmuje się wytwarzanie wysokiej jakości okuć oraz różnego rodzaju akcesoriów do wnętrz. Jednym z nich są klamki wewnętrzne na rozetach kwadratowych z linii Q.

Klamka do drzwi wewnętrznych z serii Q jest wykonana z najwyższej klasy nierdzewnej stali niklowo-chromowanej. Przed korozją oraz zniszczeniem mechanicznym ochrania ją warstwa najnowocześniejszego lakieru zapewniającego znaczną trwałość, a także nadająca okuciu niepowtarzalny blask. Podobnie jak inne okucia TUPAI wyróżniają się ona solidnością i niezawodnością, ponieważ jej mechanizm opiera się na działaniu dwóch sprężyn samopoziomujących, które znajdują się wewnątrz rozety, oraz na wytrzymałych adapterach wewnętrznych.

Za wysoce estetyczny wygląd klamki z linii Q odpowiada nakładka szyldu mocowana metodą wciskową, ponieważ na jej zewnętrznej części nie wystają śruby oraz inne części mechanizmu. Dodatkowych walorów dodaje okuciu także jego nieskazitelne wykończenie, które występuje w dwóch wersjach: matowej (szczotkowanej) oraz błyszczącej. Klamka wewnętrzna TUPAI jest dostępna również w różnych odcieniach, dlatego odpowiednio dobrana świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu.

W zestawie znajduje się:

  • para klamek na rozecie kwadratowej (lewa i prawa),
  • trzpień o wymiarach 8 x 8 mm,
  • 2 śruby przelotowe i para podkładek,
  • 2 mechanizmy drzwiowe wraz z nakładkami
  • oraz dwie śruby imbusowe z kluczem imbusowym.

Klamki dedykowane są do drzwi wewnętrznych o maksymalnej grubości 44mm. W naszej ofercie znajduje się jedna wersja kolorystyczna tego okucia wykonana ze stali nierdzewnej.

W przypadku grubości drzwi większych niż 44mm prosimy o kontakt.

Produkt jest objęty gwarancją producenta Tupai SA Portugalia 24 miesiące.

9 innych produktów w tej samej kategorii: