Klamka APRILE Orchide R SLIM 7MM

Nowy produkt

Producent
APRILE
APRILE

274,65 zł

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Nowoczesny design oraz funkcjonalność - to podstawowe cechy, którymi powinny wyróżniać się wysokiej jakości klamki wewnętrzne. Doskonałym tego przykładem są okucia metalowe produkowane przez włoską markę APRILE. Charakteryzują się one bowiem nie tylko niepowtarzalnym stylowym wykończeniem, lecz również bezawaryjnością, co wynika z wysokiej jakości i precyzji ich wykonania.

Klamki drzwiowe APRILE na rozecie okrągłej posiadają nowoczesny mechanizm, na jaki składają się dwie metalowe sprężyny samopoziomujące, a ich rękojeść na stałe została zespolona z nakładkami. Wraz z masywną konstrukcją adapterów wewnętrznych zapewnia on wieloletnią sprawność i funkcjonalność okuć. Klamki te doskonale sprawdzą się w domach, mieszkaniach, a także lokalach użytkowych i biurach nadając ich wnętrzu niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru.

Nienaganny wygląd to jeden z wyróżników okuć APRILE na szyldzie okrągłym, które mogą występować w różnych kształtach oraz w różnych wariantach kolorystycznych.

Orchide - Utkana ze wspomnień.

Sensualne wrażenie, uwodzicielski akcent, zapadający w pamięć detal. Płynnie załamujące się i zachodzące na siebie płaszczyzny prowokują dotyk, zachęcając do odkrywania niepowtarzalnie zaaranżowanej przestrzeni.

W komplecie otrzymują Państwo:

  • para klamek na rozecie okrągłej - lewą i prawą; zespoloną z metalowymi nakładkami o grubości 7 mm,
  • trzpień o wymiarach 8 x 8 mm (dwuczęściowy),
  • 2 śruby przelotowe M4,
  • dwa metalowe mechanizmy drzwiowe (adaptery),
  • oraz trzy śruby imbusowe z kluczem imbusowym 3 mm,
  • zestaw drewnowkrętów,
  • instrukcję montażu.


Klamki dedykowane są do drzwi wewnętrznych o maksymalnej grubości 44mm. W naszej ofercie znajdują się trzy wersje kolorystyczne tego okucia: odcień chrom polerowany, chrom satyna oraz czarny.

W przypadku większych grubości drzwi prosimy o kontakt w celu sprawdzenia, czy możemy przygotować dla Państwa specjalny zestaw montażowy.

Produkt nowy, gwarancja producenta 24 miesiące.

10 innych produktów w tej samej kategorii: