Klamka APRILE FRAGOLA rozeta R SLIM 7 mm

Nowy produkt

Producent
APRILE
APRILE

149,42 zł

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Nowoczesny design oraz funkcjonalność - to podstawowe cechy, którymi powinny wyróżniać się wysokiej jakości klamki wewnętrzne. Doskonałym tego przykładem są okucia metalowe produkowane przez włoską markę APRILE. Charakteryzują się one bowiem nie tylko niepowtarzalnym stylowym wykończeniem, lecz również bezawaryjnością, co wynika z wysokiej jakości i precyzji ich wykonania.

Klamki drzwiowe APRILE na rozecie okrągłej posiadają nowoczesny mechanizm, na jaki składają się dwie metalowe sprężyny samopoziomujące, a ich rękojeść na stałe została zespolona z nakładkami. Wraz z masywną konstrukcją adapterów wewnętrznych zapewnia on wieloletnią sprawność i funkcjonalność okuć. Klamki te doskonale sprawdzą się w domach, mieszkaniach, a także lokalach użytkowych i biurach nadając ich wnętrzu niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru.

Nienaganny wygląd to jeden z wyróżników okuć APRILE na szyldzie okrągłym, które mogą występować w różnych kształtach oraz w różnych wariantach kolorystycznych.

Fragola - Właściwy akord.

Połączenie uniwersalnej formy i intrygującego designu. Ciekawy akcent, stanowiący dopełnienie każdej przestrzeni.

W komplecie otrzymują Państwo:

  • para klamek na rozecie okrągłej - lewą i prawą; zespoloną z metalowymi nakładkami o grubości 7 mm,
  • trzpień o wymiarach 8 x 8 mm (dwuczęściowy),
  • 2 śruby przelotowe M4,
  • dwa metalowe mechanizmy drzwiowe (adaptery),
  • zestaw śrub imbusowych wraz z kluczami,
  • zestaw drewnowkrętów,
  • instrukcję montażu.


Klamki dedykowane są do drzwi wewnętrznych o maksymalnej grubości 44mm. W naszej ofercie znajdują się trzy wersje kolorystyczne tego okucia: odcień chrom polerowany, chrom satyna oraz czarny.

W przypadku większych grubości drzwi prosimy o kontakt w celu sprawdzenia, czy możemy przygotować dla Państwa specjalny zestaw montażowy.

Produkt nowy, gwarancja producenta 24 miesiące.

10 innych produktów w tej samej kategorii: