Klamka Tupai 1917 R

Nowy produkt

Producent
TUPAI
TUPAI

273,22 zł

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Nieskazitelny design oraz funkcjonalność - to cechy, którymi powinny wyróżniać się wysokiej jakości klamki wewnętrzne. Doskonałym tego przykładem są okucia metalowe produkowane przez portugalską markę TUPAI. Charakteryzują się one bowiem nie tylko dopracowanym, stylowym wykończeniem, lecz również bezawaryjnością, co wynika z wysokiej jakości ich wykonania.

Klamki drzwiowe TUPAI wykonuje się z mosiądzu albo stali chromowo-niklowej, dzięki czemu są one niezwykle trwałe oraz odporne na uszkodzenia. Dodatkowo pokrywa się je warstwa najwyższej klasy lakieru, który zapewnia im dodatkową ochronę przed zniszczeniem. Klamki na rozecie okrągłej posiadają nowoczesny mechanizm, na jaki składają się dwie metalowe sprężyny samopoziomujące. Wraz z masywną konstrukcją adapterów wewnętrznych zapewnia on wieloletnią sprawność i funkcjonalność okuć.

Nakładkę klamki montuje się metodą wciskową, dlatego na jej zewnętrznej części nie widać śrub ani innych nieestetycznych elementów konstrukcji. Nienaganny wygląd to bowiem jeden z wyróżników okuć TUPAI na szyldzie okrągłym, które mogą występować w różnych kształtach oraz w różnych wariantach kolorystycznych.

W zestawie znajdują się:

  • para klamek (lewa i prawa),
  • trzpień o wymiarach 8 x 8 mm,
  • 2 śruby przelotowe,
  • 2 mechanizmy drzwiowe wraz z nakładkami
  • oraz dwie śruby imbusowe z kluczem imbusowym.


Klamki dedykowane są do drzwi wewnętrznych o maksymalnej grubości 44mm. W naszej ofercie znajduje się pięć wersji kolorystycznych tego okucia: odcień chrom o wykończeniu błyszczącym, antyczne srebro, antyczne złoto oraz patyna antyczna mat i nikiel szczotkowany.

W przypadku większych grubości drzwi prosimy o kontakt.

Produkt jest objęty gwarancją producenta Tupai SA Portugalia 24 miesiące.

9 innych produktów w tej samej kategorii: