Klamka Tupai 3084 RT H / 142

Nowy produkt

Producent
TUPAI
TUPAI

332,87 zł

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Klamka do drzwi wewnętrznych marki TUPAI na rozetach prostokątnych to jeden z najbardziej minimalistycznych, a jednocześnie urzekających i stylowych modeli okuć. Ze względu na swój prosty kształt oraz intrygujący odcień o błyszczącym albo matowym wykończeniu świetnie wkomponuje się zarówno w wystrój eleganckiego lokalu, jak i nowoczesnego mieszkania.

Klamki wewnętrzne portugalskiej marki TUPAI z serii RT wyróżniają się wysoce estetycznym, minimalistycznym wyglądem, który nadaje im prostokątny kształt rozety. Nie inaczej jest w przypadku modelu H, którego szyld jest jednakże ukryty za całością okucia.

Tak jak wszystkie produkty marki TUPAI klamka wewnętrzna z linii RT H jest wykonana z najwyższej klasy metalu: stali niklowo-chromowanej albo mosiądzu. Jego powierzchnię pokrywa się warstwa nowoczesnego lakieru, do którego produkcji używa się procesu elektroforezy. Dzięki temu okucie charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością oraz odpornością przed zarysowaniem, korozją albo zniszczeniem. Mechanizm rozety podklamkowej jest wyposażony w dwie samopoziomujące sprężyny, jakie wyróżniają się solidną, metalową konstrukcją.

Jeden z największych atutów klamki do drzwi z serii RT H to jej niepowtarzalny, intrygujący wygląd. Posiada ona bowiem prostą, prostokątną rozetę, która bardzo dobrze maskuje szyld. Okucie to występuje w kilku odcieniach szarości o różnym wykończeniu-matowym albo z połyskiem.

W zestawie znajduje się:

  • para klamek na rozecie prostokątnej (lewa i prawa),
  • trzpień o wymiarach 8 x 8 mm,
  • 2 śruby przelotowe i para podkładek,
  • 2 mechanizmy drzwiowe wraz z nakładkami,
  • dwie śruby imbusowe z kluczem imbusowym,
  • oraz opcjonalnie 2 wybrane inserty zamocowane w klamce.

Wybierając klamkę z rozetą na wkładkę szyld dolny jest kwadratowy.

Dodatkowym elementem urozmaicającym charakter klamki jest również ozdobny insert, który w prosty i szybki sposób można zamontować na zewnętrznej części uchwytu. Dla modelu RT H są dostępne ich cztery rodzaje: biały połysk, czarny połysk, biały mat oraz czarny mat - wzory w tabeli poniżej. Okucie posiada specjalne otwory służące do zamontowania w nich insertów.


Do ceny poniżej doliczamy rabat 3%. Na jedną parę klamek przypadają 2 sztuki insertów.

Aktualna cena za 1 szt. insertu: 23,75 zł. brutto.


Klamki dedykowane są do drzwi wewnętrznych o maksymalnej grubości 44mm. W naszej ofercie znajduje się cztery wersje kolorystyczne tego okucia: odcień chrom o wykończeniu błyszczącym, chrom szczotkowany, nikiel szczotkowany oraz czarny.

W przypadku grubości drzwi większych niż 44mm prosimy o kontakt.

Produkt jest objęty gwarancją producenta Tupai SA Portugalia 24 miesiące.

9 innych produktów w tej samej kategorii: