Klamka Tupai 4003 RT H ICEBERG

Nowy produkt

Producent
TUPAI
TUPAI

1 043,96 zł

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Seria ICE jest wyjątkową kolekcją w ofercie portugalskiej marki TUPAI. Wyróżnia ją bowiem nietuzinkowy, niezwykle oryginalny kształt okuć, które są inspirowane architekturą natury oraz nowoczesnym wystrojem wnętrz. Ich minimalistyczne rozety w prostym kształcie zazwyczaj są ukryte za całością klamki, dlatego uwagę zwracają przede wszystkim intrygujące kształty uchwytów.


ICEBERG - Spektakularny kontrapunkt lub stylowy akcent.

 

Podobnie jak inne produkty proponowane przez producenta, klamki TUPAI z serii ICE są wykonane z najwyższej klasy stopów mosiądzu. Powstają one za pomocą kucia na gorąco oraz cięcia laserowego. Ich powierzchnia zaś zostaje pokryta warstwą najnowocześniejszego lakieru powstającego w wyniku procesu elektroforezy, dlatego jest ona odporna na rdzewienie, a także ma bardzo dobrą ochronę przed szybkim zarysowaniem. Za niezawodność oraz wytrzymałość okucia odpowiada solidna metalowa budowa adapterów wewnętrznych oraz mechanizm oparty na działaniu dwóch sprężyn samopoziomujących.

 

Za wysoce estetyczny wygląd, jakim wyróżnia się klamka wewnętrzna z serii ICE, odpowiada nie tylko niebanalny kształt uchwytu, lecz również charakter rozety. Ponieważ zakłada się ją metodą wciskową, po jej zewnętrznej części nie są widoczne żadne elementy montażowe ani konstrukcyjne okucia. Klamka występuje w kilku kolorach o różnym wykończeniu: polerowanym, szczotkowanym lub czarnym.

W komplecie otrzymują Państwo:

  • para klamek na rozecie prostokątnej (lewa i prawa),
  • trzpień o wymiarach 8 x 8 mm,
  • 2 śruby przelotowe i para podkładek,
  • 2 mechanizmy drzwiowe wraz z nakładkami
  • oraz dwie śruby imbusowe z kluczem imbusowym.

Klamki dedykowane są do drzwi wewnętrznych o maksymalnej grubości 44mm. W przypadku grubszych drzwi prosimy o kontakt w celu sprawdzenia, czy możemy przygotować dla Państwa specjalny zestaw montażowy.

Produkt nowy, gwarancja producenta Tupai SA Portugalia 24 miesiące.

1 inny produkt w tej samej kategorii: