Klamki wewnętrzne Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Klamki kwadratowy szyld

  Minimalizm, szyk i elegancja - to trzy cechy, które wyróżniają klamki z kwadratowym szyldem. Ich nieskomplikowana budowa, którą wieńczy prosta konstrukcja szyldu, prezentuje się bowiem niezwykle estetycznie, a jednocześnie intryguje swą nietuzinkową formą. Klamka z kwadratową rozetą jest zatem świetnym rozwiązaniem do każdego wnętrza, które zostało urządzone w stylu minimalistycznym oraz nowoczesnym. W naszej ofercie znajduje się blisko sto dwadzieścia ich różnorakich modeli, dlatego z pewnością każdy esteta znajdzie w nich coś dla siebie. Większość z nich jest wyposażona w nowoczesny system rozety podklamkowej, dzięki któremu okucie nie tylko wygląda pięknie, ale również pozostaje tak samo sprawnie, jak po zamontowaniu przez wiele lat. Klamki kwadratowe, podobnie jak inne okucia dostępne w naszym asortymencie, wyróżniają się znaczną trwałością oraz wytrzymałością, jakie zapewnia im solidna konstrukcja okucia wykonana z materiałów takich jak mosiądz lub ZnAl.

 • Klamki szyld okrągły

  Wykonane z trwałych oraz wytrzymałych materiałów takich jak ZnAl czy mosiądz klamki z okrągłym szyldem świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnym salonie utrzymanym w stonowanej tonacji, jak i w romantycznie urządzonej sypialni czy nawet ekstrawaganckiej łazience. W naszej ofercie znajduje się bowiem ponad sto trzydzieści ich zróżnicowanych modeli. Występują one w wielu rozmaitych kolorach (m.in. srebro, złoto, patyna, mosiądz), wykończeniach (np. chromowane, niklowane, pozłacane lub posrebrzane), a także kształtach uchwytów, co sprawia, że łatwo jest spośród nich znaleźć taki wzór, który idealnie wkomponuje się w stylistykę wnętrza. Oprócz pięknego wyglądu klamki okrągłe wyróżniają się także znaczną funkcjonalnością - większość z nich posiada bowiem nowoczesny mechanizm rozety podklamkowej, dzięki któremu klamka na rozecie okrągłej działa o wiele sprawniej niż tradycyjne okucie przez znacznie dłuższy czas jej użytkowania.

 • Klamki szyld długi

  Klamki na szyldzie podłużnym to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie tradycyjne zdobnictwo i chcą urządzić swoje wnętrze w klasycznym, stonowanym stylu. Ich prosta budowa, w jakiej wyróżnia się niezbyt skomplikowana, podłużna rozeta, przypomina bowiem standardowe konstrukcje. Nie oznacza to jednak, że klamki z długim szyldem nie mogą urzekać swym wyglądem - znajdujące się w naszej ofercie okucia występują bowiem w wielu zróżnicowanych barwach praz wykończeniach spośród których z łatwością każdy znajdzie idealny model do swojego wnętrza. Oprócz nietuzinkowego, wysoce estetycznego wyglądu okucia tego typu wyróżniają się także znaczną trwałością oraz wytrzymałością, ponieważ są one wykonane z odpornych na rdzewienie materiałów takich jak mosiądz czy ZnAl. Ich kolejną zaletą jest również posiadanie nowoczesnego systemu rozety podklamkowej - jaki posiada na przykład klamka z długim szyldem 90 - który odpowiada za wysoką stabilność oraz sprawność klamki.

 • Klamki szyld prostokątny
 • Klamki na rozecie...
 • Kolekcja Tupai ICE
 • Convex Awarded Designers
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów