Klamka Tupai 2275 RT

Nowy produkt

Producent
TUPAI
TUPAI

173,00 zł

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Klamka do drzwi wewnętrznych marki TUPAI na rozetach prostokątnych to jeden z najbardziej minimalistycznych, a jednocześnie urzekających i stylowych modeli okuć. Ze względu na swój prosty kształt oraz intrygujący odcień o błyszczącym albo matowym wykończeniu świetnie wkomponuje się zarówno w wystrój eleganckiego lokalu, jak i nowoczesnego mieszkania.

Klamka wewnętrzna na szyldzie prostokątnym z serii RT, podobnie jak inne produkty portugalskiej marki TUPAI, jest wykonana z najlepszej jakości mosiądzu albo stali nierdzewnej. Mechanizm jej działania opiera się na dwóch sprężynach samopoziomujących, które znajdują się we wnętrzu rozety. Solidna budowa adapterów wewnętrznych klamki zapewnia jej niezawodność oraz znaczną trwałość, na które producent Tupai SA Portugalia daje aż 24 miesiące gwarancji.

Oprócz bezawaryjności największym atutem klamki do drzwi z linii RT jest jej wysoce estetyczny wygląd, który wynika z budowy rozety. Jako że jest ona montowana metodą wciskową, na zewnątrz nie są widoczne śruby oraz inne elementy konstrukcji.

Wybierając klamkę z rozetą na wkładkę szyld dolny jest kwadratowy.

W zestawie znajduje się:

  • para klamek na rozecie prostokątnej (lewa i prawa),
  • trzpień o wymiarach 8 x 8 mm,
  • 2 śruby przelotowe i para podkładek,
  • 2 mechanizmy drzwiowe wraz z nakładkami
  • oraz dwie śruby imbusowe z kluczem imbusowym.

Klamki dedykowane są do drzwi wewnętrznych o maksymalnej grubości 44mm. W naszej ofercie znajduje się cztery wersje kolorystyczne tego okucia: odcień chrom o wykończeniu błyszczącym (dopłata: 23,86 zł.), chrom szczotkowany, czarny oraz nikiel szczotkowany.

W przypadku grubości drzwi większych niż 44mm prosimy o kontakt.

9 innych produktów w tej samej kategorii: